Иван Найденов: Много съм доволен от младите момчета

Показаха, че мога да им имам доверие“, коментира треньорът на Спартак 1918

Наставникът на Спартак 1918 Иван Найденов остана много доволен от играта на младите момчета, при равенството 2:2 с тима на Раковски в първия мач от 1/16-финалите на турнира за Купата на България.

„Браво на момчетата. Доволен съм от старанието, хъса и себераздаването на младите. Показаха, че може да се разчита на тях. Жалко, че не успяхме да победим. Предвид това, че тима на Раковски играе с по-голямата част от титулярите си, които са мъже, ние не се притеснихме и показахме, че сме отбор. И двата гола паднаха от статични положения след фрапантни грешки. Накрая можехме да победим, но Цирков не успя да вкара сам срещу вратаря, стреля в тялото на стража, топката се върна при него и при втория опит се удари във вътрешнара част на гредата, но пак не влезе. Уникален малшанс. Има и реванш, така че, след играта днес съм оптимист, че тези момчета могат да продължат в следващата фаза на надпреварата“, каза пред Varnautre.bg треньорът на соколите Иван Найденов.