Синът на шеф в БФС надува свирката на Тича

Варненска бригада пък ще ръководи на Левски - Локомотив (Пд)

Никола Попов бе определен за главен съдия на мача от 36-ия кръг на А група между Черно море и Ботев (Пловдив). Попов е син на заместник-изпълнителния директор на БФС Антон Попов. Помощници на международния рефер ще са Виктор Главински и Димитър Стоилов, а за четвърти арбитър бе определен Георги Дойнов. Събитията зад двете врати ще следят Георги Йорданов и Георги Давидов. Двубоят е в сряда от 17,15 часа на "Тича" и ще се предава по телевизията.

Софиянецът вече ръководи един двубой между двата съперника. Това бе първият осминафинал за Купата на България между Черно море и Ботев, завършил 0:0 във Варна. За първенство Попов свири две срещи на"моряците". Той бе главен при победата с 1:0 над Нефтохимик в Търговище и при загубата с 1:2 от Литекс в Ловеч.

Варненска бригада пък ще свири Левски – Локомотив (Пд) в четвъртък от 18 часа в София. Главен съдия е Радан Мирянов, а тъчрефери - Александър Атанасов и Димитър Димитров.

Четвърти рефер е Николай Марков, а на двете аутлинии ще са Ангел Баялцалиев и Радослав Станев.