15-09-2014, 19:20

varnautre.bg / АРХИВ

Черно море наказа Левски във Варна

"Моряците" спечелиха с 1:0 срещу "армейците" на терена в Царско село

Дублиращият тим на Черно море постигна нов успех в Младежката група до 21 години. "Младите" таланти наказаха ЦСКА при гостуването си в София с 1:0. На изкуствения терен в Царско село под непрестанен дъжд възпитаниците на Станислав Стоянов излъгаха домакините, с гол на Илиян Неделчев в 78-ата минута. Александър Попов центрира отдясно и Неделчев с глава реализира единствения гол в мача.

През първото полувреме играчите на ЦСКА създадоха няколко добри ситуации за гол, но варненци играха добре в защита. Домакините нацелиха и греда след добра атака, а "моряците" се отчетоха с няколко опасни изстрела към вратата, но стражът на "армейците" се намесваше подобаващо.

"Получи се здрав мач, битка по целия терен. Двубоят бе равностоен, но в крайна сметка успяхме да излъжем съперника и заслужено победихме. В състава на домакините имаше няколко футболисти от мъжкия тим, но ние играхме правилно в защита и нещата ни се получиха. Започнахме по-прибрано и разчитахме на контраатака, сподели пред varnautre.bg Станислав Стоянов.

Съставът на Черно море: Илия Николов, Никола Николов, Александър Йовчев, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Карен Мадоян (80 - Александър Михайлов), Емил Илиев, Александър Попов, Мартин Костадинов, Николай Минков (90 - Димитър Балчев), Илиян Неделчев (87 - Ангел Стоянов).