10-09-2014, 18:54

varnautre.bg / АРХИВ

Черно море подарява победа на рожденика Станислав Стоянов

Моряците удариха "сините" с 3:1, посветиха победата на треньора

Дублиращият тим на Черно море наказа Левски насред Варна. "Моряците", водени от рожденика Станислав Стоянов, взеха сладка победа срещу "сините" с 3:1. Николай Минков и Илиян Неделчев реализираха за варненци, а гостите си отбелязаха автогол.

Отборът на Морето бе подсилен от футболистите от представителния тим - Димо Атанасов и вратарят Илко Пиргов. Варненци бяха подкрепени от солидна агитка, която поддържаше моряците до последния съдийски сигнал.

През първата част Черно море държеше инициативата и заслужено стигна до гол. След центриране от фаул, топката попадна в Попов, който стреля и защитник на "сините" в опита си да я избие топката си отбеляза автогол.

През втората част варненци заиграха още по-силно и успяха да реализират нови два гола. Първо Минков получи добър пас на границата на пенала и със страхотен удар по земя покачи на 2:0. Малко след това Илиян Неделчев майсторски навря топката между краката на бранител, надбяга цялата защита на Левски и пусна коженото кълбо покрай вратаря - 3:0. Малко преди края на срещата неразбирателство в отбраната на Черно море позволи на гостите да намалят за крайното 3:1.

Съставът на Черно море: Илко Пиргов, Мартин Костадинов, Александър Йовчев, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Карен Мадоян (70 - Димитър Балчев), Александър Попов, Емил Илиев, Димо Атанасов (80 - Никола Дамянов), Николай Минков, Илиян Неделчев (87 - Ангел Маринов)