Бяла на Краси Зафиров с втора загуба в първенството

24-08-2014, 12:54

varnautre.bg / АРХИВ

Тича разгромен в Русе, Бяла пада от Кубрат в Аксаково

Черноморец разгромен с 0:6 от Дунав Русе в Аксаково

Отборът на Черноморец (Бяла) с треньор Красимир Зафиров, допусна втора загуба в шампионата в Североизточната "В" група. В среща от 2-ия кръг отборът, който домакинства в Аксаково, бе разгромен с 0:6 от гостуващия Дунав (Русе).

Първата част приключи при 2:0 за "драконите" с голове на Диян Димов и Ивайло Раденцов.

След почивката старши треньорът на дунавци побърза да пусне в игра трима от юношите на тима, но резултатът не спря да набъбва. Русенският капитан отбеляза още два гола, а по един добавиха Михаил Милчев и Мирослав Будинов.

"Теренът в "Аксаково" не беше много добър. Все пак в тези условия постигнахме добър резултат. Домакините играха затворено, но ние постигнахме своето и отбелязахме 6 безответни гола", сподели старши треньорът Веселин Великов.