Спартак изпусна да вземе 3 т. в Разлог

"Соколите" завършиха 1:1 с Пирин

Отборът на Спартак 1918 изпусна да победи тима Пирин Разлог в мач от 2-ия кръг на "Б" група. "Соколите" завършиха 1:1 в планинския град, но имаха повече аргументи за 3 т. в тази среща. Така варненци взеха първа точка този сезон.

Спартаклии откриха резултата в 48-ата минута, когато Беадиров шутира мощно, вратарят на домакините изби, но Джихат Камил бе на точното място и довкара кълбото в мрежата за 0:1. Варненци можеха да открият още през първото полувреме, когато отново Камил изпусна сам срещу вратаря. Малко след това пък удар на Беадиров като по чудо не влезе във вратата.

Гостите продължиха да играят по-добре, но изтърваха няколко добри ситуации за нов гол, с който да решат всичко в тяхна полза. Пиринци пък разчитаха само на безидейни центрирания в пенала на соколите, с което улесняваха защитниците на Георги Иванов.В 75-ата минута домакините изравниха след като техен играч засече с глава центриране от корнер.