Гонзо доволен от включването на младите

Бекир Расим демонстрирал характер на утвърден футболист

Наставникът на Черно море Георги Иванов е останал доволен от представянето на младите футболисти в тима на "моряците". Гонзо е впечатлен от характера, демонстриран от юношата Бекир Расим, след като се появи в игра през втората част. Според треньора на варненци Беки е влязъл в срещата, срещу силен съперник, какъвто определено е Кубан, с характерa на утвърден футболист. Расим изпълни много добре прякспободен удар, но вратарят спасил влизащата в мрежата топка. Това бе и една от малкото ситуации пред вратата на съперника, отразени от клубния сайт на Кубан.

Добре е играл и централният защитник Георги Радев, който единствен от юношите, които в момента са на лагер в турския курорт Алания, няма записана минута в официален мач с фланелката на Морето.

Както вече стана ясно, в Черно море не правят драми след загубата от Кубан Краснодар с 0:3, като днес Гонзо ще направи видео разбор на срещата с руския тим.