Черно море Одесос със силно начало в А група за девойки

Варненки записаха победа срещу Шампион 2006

Добре започна първенството на А група за девойки до 18 години за Черно море Одесос. Варненки победиха Шампион 2006. Черно море започна мача страхотно и след голяма точкова серия поведе с 14 точки още в първите минути. Варненки продължиха с добрата игра до почивката, когато бяха с 13 точки напред. Междувременно в началото на втората част съдията Гергана Матеева получи пристъп и не успя да продължи мача, а Валентин Мишев я замени. Мобилизиране на столичанки намали дефицита им много през третия период и след 30 минути игра те отново бяха в мача, изоставайки с 50:54. Черно море Одесос, воден от Борислава Христова и Мария Камбурова обаче не позволи обрат и отново увеличи разликата, за да спечели със 72:59.

В първата среща днес Рилски Спортист победи домакините от НСА с 67:46

Утре Черно море Одесос ще срещне Рилски спортист от 9.30 часа, а в 11.30 започва мачът Шампион 2006 – НСА.