Левски с нова победа във футзала

Сините наказаха Лозенец Юнайтед с 5:0

Миналогодишният шампион Левски София Запад записа нова победа по пътя за защита на титлата в градското първенство по футзал в София. „Сините“ разгромиха с лекота тима на Лозен Юнайтед с 5:0 в зала Челопечене. Хеттрик за Левски записа Йосив Шутев, а по едно попадение за крайния резултат реализираха Делян Койчев (дузпа) и Мартин Малинов. Въпреки успеха тимът воден от Иво Николов се намира на четвърта позиция в класирането с актив от 6 т. и голова разлика 9 на 9 от 3 изиграни мача.

В друга среща от 4-ия кръг Академика УНСС разпиля ФК „Г“ с 8:2 и остават еднолиен лидер в класирането в столицата с пълен актив от 12 т. и страхотна голова разлика 30 на 5.

ФК Електрисити пък удари Унекс с 8:5 в последен мач от 4-ия кръг на първенството. Цели 6 гола за победителите реализира Борислав Беширов, а Александър Иванов и Красимир Иванчев.

В следващия кръг Лозенец Юнайтед  играе с Ф.К Електриксити на 29 октомври (понеделник),

Ф.К. “ Г “  пък излизат срещу Левски София Запад на 1 ноември (четвъртък), а ден по-късно Лъвчета ще се опитат да спрат победния ход на Академика УНСС. Всички срещи са от 20 ч.

№        ОТБОР                         М.        П.         Р.         З.             Г-Р           Т.

1              Академика УНСС      4          4          -           -             30 - 5        12

2              Ф.К Електриксити   3          2          -           1            17 - 11          6

3              Лъвчета                   3          2          -           1            10 - 5          6

4             Левски София Запад  3         2          -           1             9 - 9           6

5              Ф.К. “ Г “                  3          1          1          1            6 - 10           4

6              Лозенец Юнайтед   4          -           1          3             3 - 22           1

7              Унекс                      4          -           -           4            10 - 23          0