26-11-2023, 05:23

Varnautre.bg/Архив

Мачът е под въпрос?

Тежките метеорологични условия в страната могат да попречат на изиграването на още един двубой от елита. Става въпрос за срещата от 18-ия кръг на efbet Лига между Черно море и Крумовград.

На стадион „Тича“ във Варна трябва днес от 17:45ч. да се играе мач, но над морската ни столица се изсипа сериозно количество дъжд, а прогнозите са температурите да паднат и да завали сняг.

Припомняме, че второто полувреме на срещата ЦСКА – Етър бе отложено за 17:30ч. утре, като двата тима се оттеглиха на почивката при нулево равенство. Ботев Враца – Локомотив Пловдив се забави с 15 минути, а под въпрос е и двубоят ЦСКА 1948 – Арда.

Едва ли проблем ще има със срещата Лудогорец – Славия, която е насрочена за 26 ноември от 15:15ч., тъй като „Хювефарма Арена“ е сред най-модерните стадиони у нас и разполага с нагревателна система на терена.