Завърши спортния празник "Бързи и сръчни" за III клас

15-11-2023, 13:44

live.varna.bg

Спортните състезания продължават и утре – 16 ноември за учениците от IV клас.

Третокласници от 15 училища се включиха в третия кръг на спортния празник "Бързи и сръчни" - Есен 2023. Събитието се организира от дирекция „Спорт“ към Община Варна. Състезанията се проведоха в многофункционалната спортна зала "Владислав Варненчик". След оспорвана надпревара на първо място се класираха учениците от ОУ „Н. Вапцаров“, на второ място – децата от ОУ „Антон Страшимиров“, а на трето - СУ "Найден Геров".

За победителите бяха осигурени купи и медали, а всички участници получиха грамоти. В традиционната томбола бе изтеглена и голямата награда – велосипед, който спечели третокласничката Диана от СУ "Найден Геров". Спортните състезания продължават и утре – 16 ноември за учениците от IV клас.