Варненският „Комодор” с минимална загуба във Враца

12-11-2023, 15:16

Пресслужба "Комодор" (Варна)

Още от 4-ата минута на първата част варненци играха с човек по-малко заради извършено грубо нарушение.

Варненският „Комодор” претърпя минимална загуба като гост от „Ботев 2000” – с 12:13 (в отделните части 2:3, 6:7, 10:10, 12:13), в двубой от третия квалификационен кръг от държавното първенство по водна топка при мъжете. Домакините от Враца се поздравиха с успех след реализирана дузпа в последните 10 секунди от мача.

„Докрая на мача още трима наши състезатели бяха отстранени заради лични нарушения. В защита отстъпвахме пред съперника. Предстои ни гостуване на „Славия”, в което ще бъдем безкомпромисни и ще търсим реабилитация след допуснатата загуба. Мачът е в София на 25 ноември, ще играем в пълен състав”, коментира Константин Бурназов.

Голмайстор за „Комодор” (Варна) е Георги Найденов, който реализира 4 попадения, за домакините от Враца с 5 гола се отчете Митко Начев.

В двубоя срещу „Ботев 2000” (Враца) комодорци играха в състав: Иван Дараданов, Константин Бурназов, Васил Момчилов, Живомир Добрев, Добромир Вълев, Никола Коев, Ангел Георгиев, Ради Лазаров, Богдан Траянов, Владимир Станков, Алекс Иванов, Георги Найденов, Младен Димитров.