Старшата на Черно море с победа и равенство в контроли срещу мъжки тимове

31-01-2022, 11:05

ПФК Черно море

Юношите старша възраст на Черно море записаха равенство и победа в контролите от зимната подготовка. "Моряците", водени от Мартин Христов, завършиха 1:1 с Черноморец в Бургас, като единствения гол за варненци в срещата реализира Иван Томов. Той се разписа в 38-ата минута след страхотен самостоятелен пробив, след като домакините бяха открили резултата в 15-ата минута. Страхотни спасявания направи вратарят на Черно море Галин Григоров.

Като цяло се получи двуостър мач на добър терен, като Марин Петков, Николай Трифонов, Иван Томов пропуснаха добри ситуации за втори гол.

В събота варненци срещнаха друг третодивизионен мъжки тим. "Моряците" победиха Нови пазар в Суворово с 1:0. Реално резултатът трябваше да е по-изразителен, но чисти положения изпуснаха Алекс Йорданов, Милен Николов, Серги Кешкерян през първата част, а през второто полувреме добри ситуации бяха създадени пред Марин Петков, Тони Иванов, Иван Томов, Денислав Славов и Берк Бейхан.