Ивайло Борисов

Химик (Девня) - Спартак Варна 5:0 (фоторепортаж)

Спартак отпрати четирима след резила в Девня

"Соколите" отстъпиха с 0:5 на третодивизионния Химик

Отборът на Спартак Варна записа първа загуба в контролите от зимната подготовка. "Соколите" отстъпиха на третодивизионния Химик (Девня) с 0:5 в мач, игран на стадиона в "Повеляново".

Първото полувреме бе равностойно, като девненци поведоха в резултата в 28-ата минута след гол на Свилен Стоянов. "Соколите" пък изпуснаха да изравнят чрез Александър Степич.

През втората част треньорът Димитър Пантев направи няколко смени, а тима от Девня реализира нови 4 гола във вратата на Георги Донков. Точни за девненци бяха Никола Терзиев, Свилен Стоянов и на два пъти Пламен Иванов.