Старшата на Черно море върти 2:2 със Суворово

31-01-2016, 21:24

"Моряците" поведоха с 2:0, но допуснаха два гола в края на срещата

Отборът на Черно море записа равенство 2:2 срещу Суворово в първата си контрола от началото на зимната подготовка. Проверката се игра на изкуствения терен в Суворово и първото полувреме бе сравнително равностойно без сериозни опасности пред двете врати.

В 50-ата мин едно от новите попълнения на варненци Дейвид Венциславов откри резултата след добра контра. Пет минути по-късно Момчил Милков покачи на 2:0, като засече центриране на Слави Славов. Последваха пропуски на Стефан Иванов и Илиан Илиев, които сами срещу вратаря не успяха да реализират.

В края на спаринга по-големият опит на домакините си каза думата и те стигнаха до равенството след грешка в отбраната на съперника и точно изпълнена дузпа.

Наставникът на "моряците" Тодор Каменов изрази задоволството си от показаното с оглед тежките натоварвания през седмицата. Той добави, че ще даде шанс на няколко момчета от набор 1999 г., тъй като част от родените през 1997 г. ще бъдат преотстъпени в отбори от "В" група.

Следващите контроли на "зелено-белите", ще са на 6 февруари с Калиакра (Каварна), на 13-и със Септември (Тервел) и на 21-и с Интер (Плачи дол).

Съставът на Черно море: Павлин Евтимов (30-Злати Златев, 60-Велислав Маджаров), Александър Михайлов (45-Ертан Томбак), Стоян Илиев (45-Христо Илиев), Цанко Иванов (45-Николай Николаев), Стефан Иванов (45-Добромир Добрев), Емил Янчев (65-Иванов), Светослав Павлов (45-Слави Славов), Румен Касабов (45-Илиан Илиев), Николай Богданов (45-Кристиян Събев), Марин Сираков (45-Дейвид Венциславов), Кристиян Петков (45-Момчил Милков).