Черно море подчини Лудогорец и е на 1/2 финал

18-11-2015, 17:00

© Varnautre.bg

Черно море - Лудогорец 2:0 при ветераните (фоторепортаж)

Ветераните на моряците станаха зонален първенец след 2:0

Черно море се класира на полуфинал на държавното първенство по футбол за ветерани. "Моряците" станаха зонален първенец, след като на финала победиха Лудогорец.

"Зелено-белите" отнесоха разградчани с 2:0. И двата гола паднаха през първата част. Даниел Калчев бе съборен на границата на наказателното поле и сам превърна фаулът в попадение с техничен удар над стената.

Малко по-късно Тошко Каменов удвои, след като бе изведен на добра позиция от Калчев и с технично изпълнение прехвърли вратаря.

След почивката капитанът на моряците Илиян Илиев на два пъти елегантно изведе Тодор Каменов сам срещу бранителя на Лудогорец, но ударите му не намериха целта.

ОЩЕ СНИМКИ ВИЖ ТУК!

Съставът: Неделчо Добрев, Митко Илиев, Веселин Бранимиров, Пламен Панайотов, Калоян Филатов, Явор Софрониев (60-Емил Бояджиев), Петър Костадинов, Станислав Стоянов, Илиан Илиев (65-Юлиян Нейчев), Даниел Калчев (70-Диян Атанасов), Тодор Каменов (75-Николай Стефанов_