Черно море загуби срещу Берое в 90-ата минута

15-11-2015, 16:19

varnautre.bg / архив

ВарнаУтре

Вальо Йосков с дежурен гол за "моряците"

Юношите старша възраст на Черно море отстъпиха с 1:2 гостуването си на Берое в Стара Загора, в мач от 13-ия кръг на Елитната група до 19 години.

Валентин Йосков изведе "моряците" напред в резултата в 23-ата минута, а след почивката "заралии" направиха пълен обрат. В 65-ата минута домакините изравниха резултата след колективна грешка в защитата на варненци. В 90-ата минута футболист на Берое успя да се справи с цялата отбрана на Черно море и вкара нов гол, с който донесе трите точки за своя тим.

"Две груби грешки в защита ни костваха точки в тази среща. След гола на Йосков изпуснахме няколко добри ситуации. Получи се отворен мач. Имахме шансове да направим както 2:0, така и 2:1. Те също имаха положения.", каза пред varnautre.bg треньорът на Черно море Тодор Каменов.

Така Черно море заема 11-то място в класирането в групата с актив от 15 т. и голова разлика 19:26.

Съставът на Черно море: Павлин Евтимов, Светослав Павлов, Стоя Илиев, Цанко Иванов, Марин Сираков, Георги Гушлев, Николай Минков, Николай Богданов, Кристиян Събев (70-Момчил Милков), Слави Славов (82-Мартин Киров), Валентин Йосков.