Черно море с тежка загуба от Левски у дома

06-11-2015, 12:43

Черно море - Левски 1:5 (фоторепортаж)

"Моряците" отстъпиха с 1:5 на "сините" за Купата на БФС

Талантите на Черно море, родени 2002 година, записаха тежка загуба в първия си мач от 1/4-финалите на турнира за Купата на БФС. Младите "моряците", водени от Николай Кънчев, загубиха с 1:5 от Левски на стадион "Корабостроител" във Варна.

Гостите открих чрез Ивайло Христов в 12-ата минута, а само три по-късно Радослав Златев изравни. В 22-ата отново Ивайло Христов изведе "сините" напред в резултата.

През втората част Левски успя да реализира още три безответни гола чрез Хари Денков (35), Богдан Костов (55) и Мартин Петков (69).

Двубоят под Аспаруховия мост днес изгледа бронзовият медалист от световното първенство в САЩ през 1994 г. Даниел Боримиров, който отговаря за детско-юношеската школа на Левски.

ОЩЕ СНИМКИ ВИЖ ТУК!

Черно море: Стефан Петков, Радостин Желев, Мартин Милушев, Димитър Ралчев, Калин Георгиев, Брен Арнаудов, Алекс Цеков, Златин Станков, Радослав Златев, Паоло Пасков, Светослав Николов (Николай Йорданов, Петър Димитров, Николай Станев, Веселин Йорданов, Дамян Петров, Антонио Фоти, Пресиян Михайлов).

Левски: Влади Филипов, Добрин Денев, Радослав Гайдев, Симоне Игнатов, Антоан Костадинов, Стефан Стефанов, Ивайло Христов, Хари Денков, Мартин Петков, Георги Николов, Богдан Костов (Тодор Найдин, Александър Мичев, Ивайло Иванов, Владимир Сиромахов, Викторио Георгиев, Симеон Иванов, Светослав Вуцов).