Черно море бие Добруджа под Моста

02-11-2015, 12:52

Черно море - Добруджа 5:1 (фоторепортаж)

"Моряците" на Тодор Марев мачкат с 5:1

Талантите на Черно море, родени 2000 г., записаха пореден успех в първенството. На терена под Аспаруховия мост, възпитаниците на Тодор Марев, победиха с категоричното 5:1 тима на Добруджа.

Хеттрик за "моряците" реализира Лъчезар Йорданов, а по един добавиха Мартин Дичев и Радослав Вичев.

Дичев откри резултата в средата на първото полувреме, след като финтира бранител на гостите и с прецизен удар от наказателното поле реализира за 1:0. Добруджа се върна в мача само три минути по-късно. Защитата на варненци остави непокрит в наказателното поле нападател на гостите, който с топовен изстрел разстреля вратаря на Черно море. Малко преди края на двубоя след самостоятелна акция Лъчо Йорданов отбеляза за 2:1.

ФОТОРЕПОРТАЖ ОТ МАЧА ВИЖ ТУК!

През втората част домакините имаха тотално превъзходство и успяха да вкарат още три безответни гола.