Младшата на Черно море пада от ЦСКА

30-10-2015, 16:42

"Моряците" отстъпиха с 1:3 във Варна

Юношите младша възраст на Черно море изгубиха от ЦСКА срещата от 11-ия кръг на Елитна група до 17 години. На терена под Аспаруховия мост "моряците" отстъпиха с 1:3. Гостите поведоха с 3:0 след почивката, а 5 минути преди края Ивелин Маджаров вкара гола на честта за своите.

"Надиграха ни, но първите им два гола паднаха след наши грешки. От 4 атаки обаче те ни вкараха три гола. Не съм доволен от представянето ни, отстъпвахме в единоборствата и не правехме това, което исках“, заяви наставникът на „моряците“ Георги Попов.

Загубата е четвърта за Черно море, който слезе на четвърто място в класирането със 17 точки. Лидер е Септември със 27, пред Славия – 22, и Левски - 18.

Съставът на Черно море: Симеон Андреев, Виктор Христов, Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Ерхан Томбак, Емил Янчев, Румен Касабов, Влад Михайлов (62-Георги Георгиев), Никола Тодоров (62-Калоян Диев), Илиан Илиев, Венцислав Анастасов (62- Ивелин Маджаров).