Набор 2002 на Черно море се класира за 1/4-финалите за купата на БФС

28-10-2015, 12:46

Черно море бие Лъвчетата за Купата на БФС

"Моряците" взеха втора победа над Лъвчета

Талантите Черно море се класира за ¼-финалите в турнира за купата на БФС. "Моряците", родени 2002 г. взеха втора победа над Лъвчета, този път с 3:2 на новия изкуствен терен до УНСС в София, и с общ резултат 7:2 продължават напред.

Домакините откриха в 8-ата минута, но само 5 по-късно Светослав Николов изравни с хубав удар под гредата. На полувремето Лъвчета водеха с 2:1. След почивката "моряците" успяха да стигнат до пълен обрат с голове на Радослав Златев, който прехвърли технично вратаря, и Мартин Милушев.

Черно море очаква жребия за ¼-финалните срещи на 6 и 24 ноември.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Алекс Цеков (36-Николай Станев), Златин Станков (36-Петър Димитров), Димитър Ралчев, Радостин Желев, Веселин Иванов, Брен Боянов, Паоло Пасков (69-Николай Иванов), Светослав Николов (60-Калин Георгиев), Мартин Милушев, Радослав Златев