Черно море с унизителна загуба у дома при 19-годишните

23-10-2015, 16:53

"Моряците" паднаха с 1:7 от Септември

Отборът на Черно море записаха унизителна загуба в Елитната група до 19 години. В среща от 10-ия кръг, играна на терена под Аспаруховия мост във Варна, "моряците" паднаха безславно с 1:7 от седмия в класирането Септември (София). Загубата е най-тежка за треньорът на Черно море Тодор Каменов начело на юношите.

"Моряците" разочароваха тотално феновете, дошли да ги подкрепят на стадиона под Аспаруховия мост във Варна, като още до 2-ата минута инкасираха два гола във вратата си.
Зелено-белите" не успяха да се съвземат от тежкия нокдаун, а всичките им опити да се върнат в мача до почивката удариха на камък.

През втората част домакините се хвърлиха в предни позиции, но с мълниеносни контри, гостите от София огорчиха още 4 пъти стража Злати Златев, докарвайки нещата до 0:6. В 88-ата минута Николай Минков върна едно попадение за варненци, който малко по-късно развя бялото знаме, допускайки седми гол.

"Лошо влязохме в срещата и до 5-ата минута вече губехме с 0:2. После тръгнахме да атакуваме, а те правеха контри и голове. Стана 0:6 и чак тогава Николай Минков върна едно попадение. Безобразен мач за нас. Безобразно представяне в защита. Всяка тяхна атака беше голова. Как ще излезем от ситуацията или? Надявам се с работа, добри игри и резултати", каза Каменов.

"Моряците" имат 4 победи и 5 загуби и заемат 10-о място в класирането с 12 точки. В елита са 17 тима.

Съставът на Черно море: Злати Златев, Александър Михайлов (65-Светослав Павлов), Георги Гушлев (65' Стоян Илиев), Никола Николаев (65-Кристиян Петков), Стефан Иванов, Даниел Димитров, Николай Богданов, Емил Илиев, Слави Славов, Николай Минков, Марин Сираков (46-Момчил Милков)