Черно море мачка в Елитната до 15 години

18-10-2015, 14:57

varnautre.bg / архив

ВарнаУтре

Талантите на Мартин Христов газят с 6:0 в Добрич

Юношите на Черно море изнесоха лекция на връстниците си от Добруджа в среща от 6-тия кръг на Елитната група до 15 години, играна в Добрич. "Моряците", водени от Мартин Христов, писаха отличен шест на съперника си – 6:0. С по 2 гола за победата се отличиха капитана Мартин Минчев и Тугай Неджет, а по веднъж се разписаха Павел Георгиев и Ивелин Кузманов.

Въпреки тоталното надмощие на варненци през първата част "зелено-белите" успяха само веднъж да поразят вратата на домакините и имаха крехък аванс на почивката.

През второто полувреме обаче огромната "морска вълна" заля наказателното поле и вратата на добричлии.

След срещата, наставника на Черно море Мартин Христов, заяви, че е изключително щастлив от разгромния успех и най-вече от чудесната игра на своите подопечни. Според младия специалист, само късмета е помогнал на Добруджа да се отърве само с 6 гола във вратата си.

Съставът на Черно море: Николай Стоянов, Фили Иванов, Ангел Игнатов (45-Даниел Стоянов), Дамян Дамянов (35-Кристиян Парашкевов), Мердин Адем, Християн Фоти (50-Ивелин Кузманов, Павел Георгиев (50-Ерих Шабан), Велислав Василев (50-Никола Караиванов), Тугай Неджет, Иван Иванов, Мартин Минчев (55-Никола Тончев).