Спартак бие Доростол при децата

18-10-2015, 14:41

Спартак 1918 - Доростол (Силистра) 2003 година (фоторепортаж)

"Соколите" мачкат с 3:1 на СК "Локомотив"

Децата на Спартак 1918, родени 2003 г., постигнаха поредна победа в регионалното първенство в тази възраст. "Соколите", водени от Стефан Дончев, победиха Доростол (Силистра) с 3:1 на стадион "Локомотив" във Варна.

На почивката варненци водеха в резултата с 2:0 след голове на Давид Денчев и Павел Стоев.

ОЩЕ СНИМКИ ВИЖ ТУК!

През втората част Берк Бейхан покачи на 3:0 след изстрел от малък ъгъл, а гостите върнаха едно попадение в самия край на двубоя.

Съставът на Спартак 1918: Богомил Станчев, Боян Арзатов, Тихомир Христов, Ерай Бейхан, Павел Стоев, Берк Бейхан, Димитър Тодоров, Симеон Михайлов, Давид Денчев, Алеко Димитров, Стефан Статев (Стефан Стоянов, Ники Тодоров, Ивелин Каракашев, Максим Стойков, Антонио Петков, Бекрай Чокджан).