Черно море бие Лъвчетата за Купата на БФС

15-10-2015, 12:01

© Varnautre.bg | Ивайло Борисов

Черно море - Лъвчетата 4:0 (фоторепортаж)

Набор 2002 г. на "моряците" гази с 4:0 под Моста

Отборът на Черно море, родени 2002 г., стартира с категорична победа участието си в турнира за Купата на БФС. "Моряците" се наложиха с 4:0 срещу тима на Лъвчетата (София), в първи мач от 1/8-финалите на турнирната надпревара, игран на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост.

Варненци поведоха в резултата още във 2-ата минута, след като Радо Златев успя да преодолее защитник и останал лице в лице с вратаря не сгреши. До края на първата част "зелено-белите" тотално доминираха в мача, като изпуснаха куп голови положения сами срещу стража на гостите.

През второто полувреме Черно море отново владееше инициативата и заслужено стигна до нови три гола, чрез на Паоло Пасков след прекрасна комбинация, и два на Брен Боянов - с глава и след двойно подаване.