Школата на Спартак с победа и загуба срещу Добруджа

04-10-2015, 14:33

Спартак 1918 - Добруджа 6:0 (фоторепортаж)

Спартак 1918 - Добруджа 1:2 (фоторепортаж)

"Соколите" на Тодор Попов разгромиха добричлии с 6:0

Победа и загуба записа днес школата на Спартак 1918 срещу академията на Добруджа. Младшата на "соколите" разгроми добричлии с 6:0, докато родените през 2002 г. отстъпиха с 1:2. Срещите се играха на стадион "Локомотив" една след друга.

Възпитаниците на Тодор Попов (набор 1999 г.) тотално смазаха съперника, като и в двете полувремена вкараха по три гола. На два пъти за успеха се разписаха Денислав Драганов и Юксел Юкселов, а по веднъж - Мартин Недев и Виктор Димитров.

ФОТОРЕПОРТАЖ ОТ МАЧА ВИЖ ТУК!

В другата среща на "Локомотив" младите таланти на "соколите", водени от Живко Бояджиев, не успяха да вземат точки срещу "жълто-зелените" на Вальо Пейчев.

Резултатът в срещата бе открит през втората част, като гостите реализираха от пряксвободен удар. Малко след това при опит да изчисти топката с глава след центриране отдясно играч на домакините си отбеляза автогол. Малко преди края Стефан Статев се озова на добра позиция в наказателното поле и с плътен изстрел разстреля вратаря за 2:1.

До края на двубоя спартаклии създадоха няколко добри атаки, но така и не успяха да реализират нов гол.