Спартак Варна с четвърта поредна победа

27-09-2015, 19:09

Спартак Варна - Аксаково 1:0 (фоторепортаж)

Иван Добрев донесе успеха с 1:0 над Аксаково

Отборът на Спартак Варна постигна четвърта победа в първенството в "А" окръжна група, играна на стадион "Локомотив".

"Соколите" победиха тима на Аксаково с 1:0. Единственият гол в мача падна в самия край на първото полувреме, а негов автор стана Иван Добрев. Юношата на Черно море се разписа с изстрел от 25 метра с левия крак.

Преди това единственият удар бе отправен от Стойчо Попчев от домакините с глава, но топката не попадна в целта.

През второто полувреме не се случи почти нищо интересно на терена. Единствената голова ситуация бе удар на футболист на Аксаково, който срещна напречната греда.

За Спартак от 30 минута нататък с бинтована глава игра старши треньорът на тима Димитър Пантев. Мартин Русев пък направи дебют за домакините. Той се е присъединил към тима в събота.

ФОТОРЕПОРТАЖ ОТ МАЧА ВИЖ ТУК!

Съставът на Спартак Варна: Митко Недев, Пламен Цветков (46-Даниел Димов), Иван Иванов, Димитър Пантев, Йордан Янев, Николай Иванов-к, Мартин Русев (63-Марин Русев), Данчо Пенев, Кристиян Славов, Стойчо Попчев (70 - Ивайло Георгиев), Иван Добрев.