12-09-2015, 19:16

© Varnautre.bg | Ивайло Борисов

Черно море - Ботев (Пд) 2:1 (фоторепортаж)

С попадения на Николай Минков и Валентин Йосков "моряците" спечелиха с 2:1

Юношите старша възраст записаха успех при домакинство си на Ботев (Пд). В среща от 4-ия кръг на Елитната група до 19 години, играна на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост, "моряците" удариха съперника си с 2:1. Въпреки че отстъпваха в резултата до 80-ата минута, варненци стигнаха до пълен обрат и спечелиха трите точки.

Гостите от Ботев откриха резултата през първата част, а в началото на второто полувреме удариха греда и изпуснаха няколко добри положения пред вратата на Черно море. В 80-ата минута Николай Минков успя да изравни, а седем минути по късно Валентин Йосков донесе успеха на "моряците" след като засече центриране отдясно на влезлия като резерва Даниел Димитров. Срещата бе изгледана от помощник треньорът на представителния тим Емануел Луканов.

ФОТОРЕПОРТАЖ ВИЖ ТУК!

Така варненци постигнаха втори успех от началото на сезона, като след 4-ия кръг имат актив от 6 т. В следващия кръг Черно море гостува на Локомотив (Горна Оряховица) от 17 часа.

Съставът на Черно море: Злати Златев, Александър Михайлов, Георги Гушлев, Стоян Илиев, Стефан Иванов, Светослав Павлов (46 - Даниел Димитров), Николай Богданов (89-Момчил Милков), Емил Илиев, Слави Славов (60-Кристиян Събев), Николай Минков (90-Марин Сираков), Валентин Йосков.