Черно море падна от Лудогорец в Разград

14-06-2015, 07:21

"Моряците" се надяват да отстранят разградчани след реванша във Варна

Старшата възраст на Черно море (набор`96) отстъпи с 0:2 на Лудогорец в Разград в първи мач от четвъртфиналите от републиканското първенство по футбол. Преди почивката варненци бяха по-активният тим, но пропуснаха да направят нещо интересно. Липсваше им обаче завършващият пас.

За сметка на това "орлите" откриха в 25-ата минута при грешка в "моряшката" отбрана. След почивката срещата продължи по същия сценарий, като изгодни положения пропуснаха Александър Йовчев и Илиян Неделчев.

"Моряците" тръгнаха "ва банк" и получиха незаслужено гол в добавеното време – 2:0 за "Лудогорец".

Наставникът на тима Тодор Каменов не е доволен от резултата, не скри надеждите си, че не всичко е загубено. Реваншът е на 16 юни (вторник) от 18 ч. на стадиона под Аспаруховия мост във Варна.

Черно море: Павлин Евтимов, Мартин Костадинов, Георги Гушлев, Александър Йовчев, Стефан Иванов, Тони Атанасов, Илиян Неделчев, Александър Попов, Даниел Димитров (Валери Христов), Слави Славов (Светослав Павлов), Кристиян Пешков (Милен Николов).