20-05-2015, 19:41

varnautre.bg

Черно море - Хасково U21 (фоторепортаж)

"Моряците" удариха Хасково във Варна

Отборът на Черно море постигна успех с 6:1 срещу тима на Хасково, в мач от 8-ия кръг на втората шестица от Младежката група до 21 години. И шестте попадения за варненци бяха отбелязани от различни футболисти. Мартин Костадинов откри резултата още в първата минута, а Александър Попов покачи на 2:1 в третата. В 8-ата Даниел Димитров реализира за 3:0.

През втората част "моряците" отново диктуваха събитията на терена, като само 5 минути след подновяването на играта Димитър Балчев покачи на 4:0. В 60-ата Емил Илиев направи резултата 5:0, а гостите от Хасково върнаха един гол в 75-ата. Крайното 6:1 оформи Милен Николов пет минути преди края на срещата.

"Получи се една добра тренировка за нас. Хасково бяха дошли с доста млади момчета, което ни позволи да пробваме неща, които не можем да си позволим срещу по-силните отбори. Да изнасяме постепенно топката, с повече подавания, както и на фланговите атаки. Иначе момчетата се стараха и сме доволни от показаното на терена", каза пред varnautre.bg Станислав Стоянов.

ОЩЕ СНИМКИ ВИЖ ТУК »

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Александър Йовчев, Тони Стоичков, Георги Гушлев, Стефан Иванов, Емил Илиев (65 - Милен Николов), Карен Мадоян, Мартин Костадинов, Даниел Димитров, Николай Минков (46-Димитър Балчев), Александър Попов (65 - Станислав Джамбазов)