Отборът на Илиан Илиев продължава без загуба в Ангола

С 10 души Интерклуб Луанда стигна до равенството с гол в 93-ата минута

Отборът на Илиан Илиев записа равенство в 10-ия кръг на шампионата на Ангола. Интерклуб завърши 1:1 с Академика Лобито като гост. В 60-ата минута футболист на Интерклуб получи червен картон при резултата 0:0. Веднага след това домакините поведоха в резултата, а останал с 10 души тимът на Илиан Илиев стигна до равенството с гол 93-ата минута.

Така отборът на варненския специалист е единственият в първенството без загуба. От 10 мача Илиан Илиев и компания записаха 4 победи и шест равенства, а головата им разлика е 15:6.

Преди изиграването на последния мач от кръга Интерклуб остава лидер в класирането, като единствено Рекреативо Либоло може да свали от върха тима от Луанда при успех утре.

В следващия кръг Интерклуб, в който са още двама българи – Петьо Костадинов и Здравко Здравков, гостува на 5-ия в класирането "Първи август".