С човек по-малко Черно море загуби в Хасково

14-04-2015, 13:34

"Моряците" отстъпиха с минималното 0:1

Отборът на Черно море отстъпи с минималното 0:1 при гостуването на Хасково в среща от 3-ия кръг на втората шестица в Младежката група до 21 години. Единственият гол в мача падна в началото на второто полувреме. През първата част варненци пропуснаха очи в очи с вратаря на домакините, чрез Илиян Неделчев и Мартин Костадинов. За втори жълт картон бе изгонен Никола Николов в 65-ата минута.

"Разочарован съм от Никола, тъй като на полувремето го предупредих да внимава, след като имаше вече жълт картон. Не искам да се оправдавам с изгонването за загубата. С човек по-малко стана много трудно. Въпреки това създадохме още едно положение, което Пешков пропусна", каза пред varnautre.bg треньорът на "моряците" Станислав Стоянов.

Съставът на Черно море: Злати Златев, Никола Николов, Слави Сталев, Тони Стоичков, Ангел Стоянов, Мартин Костадинов, Карен Мадуян, Александър Попов, Илиян Неделчев (65-Мартин Киров), Димитър Балчев (85-Ивайло Стоянов), Кристиян Пешков.