07-04-2015, 21:07

varnautre.bg / Ивайло Борисов

Черно море - Локо (Сф) 1:1 (фоторепортаж)

"Моряците" завършиха 1:1, след куп голови положения пред вратата на гостите

Отборът на Черно море завърши наравно 1:1 при домакинството си на Локомотив (Сф), в среща от 2-рия кръг във втората фаза на Младежката футболна група до 21 години. Двата тима не успяха да се излъжат на тежкия терен под Аспаруховия мост във Варна и си разделиха по една точка. "Моряците" поведоха в резултата в 30-ата минута, когато Николай Минков завърши отлична триходова комбинация със Слави Сталев и Даниел Димитров.

Териториалното превъзходство на домакините продължи и в следващите минути, но варненци изпуснаха открилите се възможности за гол. В 65-ата минута "железничарите" успяха да намерят верния път към вратата на Злати Златев, след колективна грешка в отбраната на Черно море, а последвалия натиск на "моряците" не даде резултат и равенството се запази. Най-близо до гол от Черно море бяха Минков и Кристиян Пешков.

"Доволен съм от играта на момчетата. Гостите изравниха със случаен гол, но ние изтървахме положения, както при 0:0 и 1:0, такa и след 1:1. Съжалявам, че изгубихме две точки" сподели след срещата наставникът на "моряците" Станислав Стоянов.

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК »

Съставът на Черно море U21: Злати Златев, Мартин Костадинов, Тони Стоичков, Ангел Стоянов, Слави Сталев (60′ Георги Гушлев), Даниел Димитров, Карен Мадоян, Александър Попов, Илиян Неделчев, Николай Минков, Кристиян Пешков