Черно море с равенство срещу Лудогорец в U17

09-11-2014, 10:47

"Моряците" изпуснаха трите точки с гол в края

Отборът на Черно море изпусна да победи Лудогорец в мач от 16-ия кръг на Елитната група до 17 г. "Моряците", водени от Калоян Георгиев, завършиха 1:1 с разградчани на стадиона под Аспаруховия мост.

Вальо Йосков даде преднина на варненци със страхотен изстрел от границата на наказателното поле. Националът на Морето заби топката неспасяемо в горния десен ъгъл на вратата за 1:0 в началото на второто полувреме.

До края на мача Черно море стоя по-добре на терена, но в заключителните минути на двубоя неразбирателство в отбраната на тима доведе до изравнителен гол. Той падна след центриране от корнер на задна греда, а след последвалото разбъркване играч на гостите се оказа най-съобразителен и прониза вратаря на варненци за 1:1.

Така варненци се намират на 7-а позиция в класирането с актив от 30 т. Пред тях се намира тима на Литекс, който е с 31 т., но и с мач по-малко.

В следващия кръг Черно море гостува на Чавдар Етрополе. Мачът е в събота от 10,30 ч.