20-10-2014, 14:12

narodensport.eu

Варна Утре

Титан обра медалите в надпреварата

Щангистите на варненския клуб „Титан” се представиха блестящо на завършилото в Сопот държавно лично отборно първенство. Те спечелиха два златни медала-отборно, при мъжете и кадетите и станаха отборно трети при момчетата. Иначе варненските тежкоатлети извоюваха още 3 златни, 5 сребърни и 4 бронзови медала в индивидуалната надпревара.

Десислава Стоянова при кадетките стана шампионка на кат. 63 кг. При кадетите Николай Георгиве също е шампион, на 85 кг. Двамата са от спортно училище. Костадин Петров при мъжете спечели злато на + 105 кг. Той е на лагер с националния отбор, както и Николай Георгиев. Сребърните отличия са за Стоян Петров, Христо Христов, Христо Малердос, Хенрих Тергаманян и Денислав Хараланов. Всички те са възрастова група момчета.

С бронзови медали се завърнаха Радослав Демичов при момчетата, Мирхан Мехмед при кадетите и при мъжете Мелкан Папазян и Александър Иванов. Всички тези състезатели защитават емблемата на СК „Титан”-Варна, а техен треньор е Живко Николов.