Спартак мачка на детски турнир в Шумен

20-10-2014, 12:00

Личен АРХИВ

Варна Утре

"Соколите" надиграха Лудогорец с 3:0 и Шумен с 4:3, остават на четвърта позиция във временното класиране

Децата на Спартак 1918, родени 2003, спечелиха и двата си мача във втория турнир по футбол 9, организиран от ЗС на БФС - Варна, който се проведе на градския стадион в Шумен през уикенда. В надпреварата участват тимовете на Аристон, Лудогорец, Шумен 2007, Спартак 1918, Изида, Светкавица, Шумен 1929 и Добруджа премериха сили всеки срещу всеки.

Талантите на "соколите", водени от Стефан Дончев, удариха домакините от Шумен 1929 с 4:3. Два гола за успеха реализира Павел Стоев, а по един добавиха Берк Орхан и Мартин Киров.

Във втората си среща варненци се наложиха с класическото 3:0 над Лудогорец, като точни за победата бяха Стефан Стоянов, Симеон Михайлов и Алекс Георгиев.

Въпреки успеха Спартак 1918 се нарежда на четвърта позиция във временното класиране с три победи и две загуби. Лидер остава тима на Аристон (Русе), който до момента не познава вкуса на загубата.