varnautre.bg

Варна Утре

Черно море - Спартак (фоторепортаж)

Младите "моряци" спечелиха с 3:0

Отборът на Черно море надигра градския съперник Спартак 1918, в мач от регионалното първенство. Срещата се игра на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост.

"Моряците" на дуото Мартин Христов/Тодор Каменов, родени 2001 г. постигна класическа победа с 3:0 срещу "соколите" на Диян Дончев.

Християн Фоти откри резултата през първата част след грешка на стража на "соколите", а през второто полувреме Велислав Василев и Мартин Минчев оформиха крайния резултат.

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК!

Съставът на Черно море: Николай Стоянов, Филип Иванов, Даниел Стоянов, Ангел Игнатов, Мердин Адем, Никола Караиванов, Павел Георгиев, Кристиян Парашкевов, Велислав Василев, Християн Фоти, Мартин Минчев (Ивелин Кузманов, Балю Балев, Мирослав Колев, Тихомир Коев).

Съставът на Спартак 1918: Георги Стоянов, Бисер Стойков, Милен Рашков, Неделин Николов, Тодор Тодоров, Даниел Герасимов, Емре Хасан, Димитър Христов, Симеон Виденов, Иван Кирилов, Ивайло Попов (Лъчезар Иванов, Свилен Неделчев, Явор Бербенков, Роберто Марков, Симеон Иванов, Илиян Макшутов, Мартин Михов, Християн Анденов, Теодор Карбов).