Черно море победи Спартак 1918 при децата

varnautre.bg

Варна Утре

Черно море - Спартак 1918 (фоторепортаж)

Антонио Фоти и Йордан Иванов бележат за "моряците"

Децата, родени 2003 г. от школата на Черно море успяха да победят своите връстници от Спартак 1918 във варненското дерби от 5-ия кръг на регионалното първенство за родени 2002 г. "Моряците", водени от Иван Николов, спечелиха срещу младите "соколи" на Стефан Дончев с 2:0 на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост в здрав мач с много голови положения. Въпреки загубата спартаклии не стояха зле срещу своя съперник, но не успяха да материализират създадените ситуации пред вратата на "зелено-белите" и да отбележат поне почетен гол.

Антонио Фоти откри резултата в 13-ата минута. След почивката "соколите" създадоха няколко добри ситуации, в които можеха да изравнят резултата, но така и не успяха да ги реализират. В 55-ата минута Йордан Иванов реализира втори гол за своя тим, с който бе оформен и крайният резултат в срещата.

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК!

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Пламен Стоилов, Петър Иванов, Ясен Дейвид, Кирил Георгиев, Пресиян Михайлов, Денислав Славов, Иван Томов, Благовест Димитров, Антонио Фоти и Йордан Иванов (Йордан Дженев и Даниел Йорданов).

Съставът на Спартак 1918: Десислав Митков, Ерай Орхан, Николай Василев, Даниел Коев, Мартин Киров, Павел Стоев, Мартин Янакиев, Даниел Тодоров, Симеон Михайлов, Берк Орхан и Алекс Георгиев (Димитър Тодоров, Евгени Милев, Николай Тодоров).