Черно море мачка в Елитната група до 17 г.

08-10-2014, 18:57

varnautre.bg

Варна Утре

"Моряците" удариха Дунав (Русе) с 3:1, Вальо Йосков с два гола

Отборът на Черно море записа домакински успех срещу Дунав (Русе) в мач от 12-ия кръг на Елитната група до 17 г. На стадион "Корабостроите" под Аспаруховия мост "моряците" спечелиха с 3:1. Два гола за успеха реализира Валентин Йосков, а един добави Румен Касабов.

Дунав успя да поведе в резултата след грешка в отбраната на варненци, но Румен Касабов възстанови равенството до почивката. През втората част националът Валентин Йосков успя да направи пълен обрат. Само за 5 минути Йосков успя да реализира два гола. В 45-ата минута младият нападател препарира стража на гостите с изстрел от около 25 метра, а в 50-ата оформи крайното 3:1.

ОЩЕ СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК!

Съставът на Черно море: Христо Ковачев, Христо Илиев, Николай Николаев, Мартин Петров, Румен Касабов, Светослав Павлов, Костадин Димитров, Християн Събев, Илиан Илиев, Валери Христов, Валентин Йосков (Габриел Атанасов, Слави Славов, Марин Сираков, Симеон Симонов).