Спартак падна нелепо в последните 10 минути

Вратарят Крушарски провали "соколите" за 1:2 срещу Пирин (Разлог)

Спартак 1918 загуби изключително драматично от Пирин (Разлог) с 1:2. Драмата за домакините бе огромна, тъй като те водеха с 1:0 до 80-ата минута, но допуснаха шокиращ обрат.

Спартаклии започнаха много настървено мача и още в 3-ата минута Орлинов стреля остро от границата на наказателното поле, но ударът му мина край гредата.

Половин час по-късно отново Орлинов отправи воле, но пак в аут.

В 37-ата минута най-добрият футболист в мача Никола Радулович проби по десния фланг и центрира, при което Пламен Иванов се размина с глава.

Резултатът бе открит в 66-ата минута. тогава Радулович изведе Чипев и той с техничен удар прати топката в мрежата за 1:0.

Драмата настъпи от 80-ата минута. При едно разбъркване в пеналта на Спартак вратарят Крушарски се изложи и позволи лекия удар на Владо Каптиев да рикушира в ръката му, за да се отзове в мрежата за 1:1.

Пет минути преди края отново Каптиев беше изведен на стрелкова позиция и лекият му удар мина покрай Крушарски за 1:2.

В самия край на мача Яначков от Спартак получи червен картон за реплика срещу съдията Людмил Павлов.