Никола Спасов изгледа победата на Черно море над Локо Пд

07-09-2014, 13:38

varnautre.bg / АРХИВ

Вальо Йосков с два гола за "моряците" в Елитната група до 17 г.

Отборът на Черно море успя да победи Локо Пд в мач от 6-ия кръг на Елитната група до 17 г. На стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост младите "моряци", водени от Калоян Георгиев, надделяха с 2:0 над връстниците си от Пловдив пред погледа на треньора на представителния тим Никола Спасов. И двете попадения за варненци реализира Валентин Йосков.

В 25-ата минута Йосков откри резултата от дузпа за нарушение срещу него. В началото на второто полувреме в 45-ата минута отново Йосков покачи на 2:0, а след попадението голмайсторът бе заменен, тъй като все още не е готов за цял мач заради това, че лекуваше контузия. В края на мача Кристиян Събев удари греда след пряксвободен удар, а Валери Христов на два пъти сам срещу вратаря пропусна да направи резултата класически.

Това е четвърта победа за Черно море в шампионата, като до този момент тимът има и две загуби. В следващия кръг Морето гостува на Векта (Пд), като мачът е на 13 септември.

Съставът на Черно море: Христо Ковачев, Марин Сираков, Николай Николаев, Цанко Иванов, Мартин Петров, Румен Василев, Костадин Димитров, Слави Славов, Валери Христов (К), Кристиян Събев, Валентин Йосков (Владислав Георгиев, Симеон Симеонов, Габриел Атанасов, Светослав Павлов).