Черно море загуби у дома от ДИТ Спорт

03-09-2014, 13:58

varnautre.bg / АРХИВ

"Моряците" отстъпиха с 0:2 под Аспаруховия мост

Отборът на Черно море загуби домакинството си на ДИТ Спорт (София), в мач от 5-ия кръг на Елитната група до 17 г. "Моряците", водени от Калоян Георгиев отстъпиха с 0:2 на стадион "Корабостроител" под Аспаруховия мост. Гостите поведоха в резултата в средата на първата част, а крайният резултат бе оформен минути преди почивката.

След почивката варненци се опитаха да върнат головете, но Славов нацели греда, а Йосков пропусна 2 отлични положения.

Това е втора загуба на Черно море в Елитната група до 17 г., от петте мача досега, като в останалите срещи "моряците" на Калоян Георгиев записаха три победи. Головата разлика за варненци е 8:5.

"По-добре играха от нас, заслужена победа", беше краткият коментар на наставника на "зелено-белите" пред Varnautre.bg.

Съставът на Черно море: Кристиян Кръстев, Светослав Павлов, Христо Илиев, Цанко Иванов, Марин Сираков, Румен Касабов, Симеон Симеонов, Валери Христов, Слави Славов, Кристиян Събев, Владислав Данчев. (Габриел Атанасов, Валентин Йосков, Мартин Петров).