Тича с първи успех във "В" група, Марто Христов с два гола

24-08-2014, 20:04

varnautre.bg

Тича - Бенковски (Бяла) в снимки

Тимът, воден от Тодор Каменов, надигра Бенковски (Бяла) с 3:0

Отборът на Тича (Долни чифлик) записа първа победа в първенството за сезон 2014/15 г. в Североизточната "В" група. В среща от втория кръг на шампионата тимът, воден от Тодор Каменов, надигра Бенковски (Бяла) с 3:0 на стадион "Младост" във Варна.

Два гола за победителите реализира Мартин Христов, а един добави Драго Николов.

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК!

През първата част срещата бе прекъсната заради претенции на гостите при втория гол в тяхната врата. От скамейката на Бенковски и футболистите протестираха за обратен тъч, след който падна и попадението на Мартин Христов. Гостуващият тим за момент искаше да напусне терена, но след няколко минути страстите се охладиха. Отборът на Бяла претендираше и за неотсъден червен картон на Венци Маринов, който, според тях, е ударил умишлено с лакът играч на гостите.