ВарнаУтре

Изтеглиха жребия за Североизточната "В" група

Отборът на Георги Иванов - Геша удари Черноморец с 4:2 на Локомотив

Бившият футболист на Спартак Варна и настоящ треньор в школата на "соколите" Дидо Дончев се завърна на терена.

Дончев направи неофициален дебют за тима на Черноморец (Бяла) при загубата от Черноморец (Балчик) с 2:4 в контролна среща играна на СК Локомотив. Ветеранът игра едно полувреме за своя тим. По два гола за победителите реализираха Ивелин Костов - Барона и Васил Тачев.

Бяла поведоха в резултата в началото на срещата, но с два бързи гола на Барона Балчик направи пълен обрат. Тачев пък покачи на 3:1 още преди почивката. През втората част двата тима си отбелязаха по един гол за крайното 4:2.

Тимът на Бяла започва шампионата в Североизточната "В" група с домакинство на Кубрат, а отборът на Георги Иванов - Геша гостува на Шумен 1929. Първенството стартира на 17 август, а срещите са от 18 ч.