Добро утро във вторник!

Снимка:

© Varnautre.bg

Автор:

varnautre.bg

Всичко от Автора

Още по Темата:

Времето ще бъде слънчево. Ще духа слаб вятър от изток-югоизток. Максимални температури на въздуха: 27°-30°

ВРЕМЕТО

Над Черноморието времето ще бъде слънчево. Ще духа слаб вятър от изток-югоизток. Максимални температури на въздуха: 27°-30°. Температурата на морската вода е 23°-24°. Вълнението на морето ще бъде 1 - 2 бала.

СЛЪНЦЕТО И ЛУНАТА

Във Варна Слънцето ще изгрее в 05:37 и ще залезе в 20:48 ч. Продължителността на деня е 15 часа и 11 минути. Луната е във фаза Нарастваща Полупълна. Какво ни очаква на 8 юли вижте в хороскопа на астроложката Елена Пенчева

БЕЗ ТОК 
От 09:00 ч. до 16:00 ч., хижа "Измътец" в района на Провадия

 

ТРАФИК

Затворен е старият път за "Златни пясъци"»»
Ново разписание на тролеите заради ремонта на бул. "Трети март" »»
Ново разписание на автобуси с номера 7 и 15 »»
Онлайн разписание кога точно ще пристигне градският автобус »»

КАКВО, КЪДЕ, КОГА

11:00 Пресконференция за представяне на резултати от проект „Партньорство за добро управление”
Малък Арт салон на Радио Варна
14:00 Приемна на ГЕРБ. С граждани ще се срещне общинският съветник Мартин Байчев.
Централата на партията, ул."Г. Бенковски" 1
18:00 LUCE – осветителни тела на студенти от Технически университет
Арт салон на Радио Варна
19:00 "Кофа с творчески типажи" - самостоятелна изложба илюстрации на Цвета Петрова - Clementine
Арт салон на Радио Варна
19:30 Благотворителен концерт в помощ на пострадалите от бедствието в "Аспарухово"
Театър "Българан"

Програма на фестивала FUNCITY за вторник - 8 юли

Музика:

Сцена "Обсерватория"

19:00 - 23:00 Cool and the ghe (София), Таралежков (Бургас), Братя Цветкови, Жълти Стъкла Котарашки лайф бенд (София) / Поляната под Обсерватория в Морска градина

Спорт:

09:00 - 17:00 Турнир по Стриитбол - ВТГ (Икономически техникум)
12:00 - 20:00 Демо байк - уъркшоп за двуетажни колела и демонстрации / Зад Морско казино
18:00 - 20:00 Йога флай - Сдружение “ЗаЕдно” / До Сцена „Раковина“
16:00 - 18:00 “Йога Буболечки” - йога за деца / До Сцена „Раковина“
18:00 - 22:00 Стена за катерене - СК “Зелено приключение” / Зад Морско казино
Рампа Свободно каране и демонстрации - “Тийм Дизастър” / До Сцена „Раковина“

Танци:

Зад Морско казино

09:00 - 10:00 ReikiYoga.TV - Wing Tsun 1 of 3 - Sim Lim Tao, Simple Idea Form
18:00 - 19:00 SoulAward.org - Battle Concept Basics 2 от 3 - Основи на Flow
18:00 - 19:00 Krump 1 от 2 - Пламен Сашев Connection Crew
18:00 - 19:00 Bboying Killatria - Основи на Топ Рок
19:00 - 20:00 Основни на поведението на сцена за певци и изпълнители 2 от 2 - Виктор Василев Mad Posta
19:00 - 21:00 (6-14 г.) Модерни танци с Алекс от танцов клуб "Танцувай с мен“
21:00 - 22:00 Огледало представя - "Уъркшоп -Фламенко" със Стефан Николов

Визуални изкуства:

16:00 - 21:00 „Чигот“ - възстановки по българската средновековна история / до Слънчев часовник
18:00 - 20:00 Съвместен стрийт арт проект с рисуване на живо на MOUSE и NADIN LIQUIDODDS
18:00 - 22:00 LUCE: осветителни тела на студенти от Технически университет - Варна / Арт Салон на Радио Варна, БНР
19:00 "Кофа с творчески типажи" (откриване) – самостоятелна изложба илюстрации на Цвета Петрова - Clementine (8 - 20 юли) / Арт Салон на Радио Варна, БНР
18:00 – 19:00 “Разни хора, разни идеали (вчера - днес - утре)” Алеко Константинов - Театрална формация "Феникс"

Работилници:

Между Морско Казино и Сцена Раковина

10:00 Свещоливница "Росоку" - "Росоку арт"
10:00 - 20:00 Работилница за старинни бижута "Накити Калияне" - Огнян Пендичев
11:00 - 16:00 Декориране на керамични фигури - "Галинка керамик арт"
11:00 - 16:00 Работилница за бижута "Котка Черешкова" - Петя Райчева
11:00 - 14:00 Работилница за изработване на картички, маски, изрисуване на лица и рисунки на асфалт - Сдружение "Миг Крайморие"
14:00 - 16:00 Работилница за оцветяване на керамични фигурки и други изненади - "Райк Арт"
15:00 - 19:00 Работилница за изработване на хвърчила и балони - Сдружение "Миг Крайморие"
15:00 - 20:00 Работилница “Закачки-занимавки” - Сдружение "За теб"
15:00 - 18:00 Работилница "Пясъчни картини" - "Копчи хендмейд"
16:00 - 20:00 Работилница "Творилница-бъбрилница" - Клуб "Интелект" / Фестивален и конгресен център
16:00 - 20:00 "Вълшебни нишки" - Тъкаческа работилница с Росица Станева
16:00 - 19:00 Работилница за комикси“ФЕНЗИН“ - Екип "Ко-миксер"
16:00 - 20:00 Демонстрации по оказване на първа долекарска помощ - "БМЧК"
16:00 Боди арт - Сдужение "ИДЕА"
17:00 - 19:00 Демонстарция на пускане на хвърчила, балони и кордов самолет - Сдружение "Миг Крайморие"

Предприемачество:

Обсерватория "Николай Коперник" - Морска градина

10:00 - 11:00 ЦИП ReLogic.org 3.0 "Да се учим да учим" 2 от 4 - Повишаване на интелигентността и креативността с Активна Визуализация
11:00 - 12:00 ЦИП AffiliateAcademy.org 2 от 7 - Основи на интернет маркетинг проучването
12:00 - 13:00 ЦИП StartupCity.Pro 2 от 2 - Иновиране на бизнес модели
13:00 - 14:00 VarnaEvents.com - Основи на организирането на туристически събития
14:00 - 15:00 MethodMotion.com - Основи на създаването на видео трейлър
15:00 - 16:00 OnlineJobs.BG 2 от 3 - Основни умения за работа като Виртуален Асистент

 

АФИШ :: Сцена

КОНЦЕРТИ
Творческа среща със Светлин Русев - цигулка
Градска художествена галерия - 10:00 ч.
В памет на проф. Панчо Владигеров
Градска художествена галерия - 19:00 ч.
"С песните през вековете" - Концерт на Илия Луков
Театър Българан - 19:30 ч.
ТЕАТЪР
Разни хора - разни идеали
Младежки дом - концертна зала - 18:00 ч.

 

АФИШ :: Кино

Избави ни от злото Премиера
Мол Варна - 12:20, 14:45, 17:15, 19:50, 22:15 ч.
Внедрени в час 2
Гранд Мол Варна - 12:15, 14:50, 17:10, 19:40, 22:00 ч.
Мол Варна - 17:00, 19:20, 21:40 ч.
Годзила
Гранд Мол Варна - 15:50, 18:20 ч.
Мол Варна - 21:50 ч.
Х‑мен: Дни на отминалото бъдеще
Гранд Мол Варна - 22:30 ч.
Мол Варна - 20:50 ч.
На ръба на утрешния ден
Гранд Мол Варна - 11:10, 13:30, 21:00 ч.
Гранд Мол Варна - 12:20, 14:40, 17:00, 19:20, 21:45 ч.
Мол Варна - 12:45, 15:15, 17:40, 20:00, 22:20 ч.
Как да си дресираш дракон 2
Мол Варна - 11:00, 12:10, 13:15, 14:20, 15:20, 16:30, 17:30, 18:40, 19:40 ч.
Гранд Мол Варна - 11:30, 13:45, 16:00, 18:10, 20:20 ч.
Който оцелее ще разказва
Гранд Мол Варна - 11:20, 13:50, 16:15 ч.
Трансформърс: Ера на изтребление
Мол Варна - 12:00, 13:00, 15:10, 16:10, 18:20, 19:30, 21:30, 22:40 ч.
Гранд Мол Варна - 11:00, 12:30, 14:10, 15:45, 17:20, 19:00, 20:30, 22:10 ч.
Господарка на злото
Гранд Мол Варна - 12:00, 14:15, 16:20, 18:30, 20:40 ч.
Мол Варна - 11:30, 13:45, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30 ч.
Заедно по принуда
Гранд Мол Варна - 18:45, 21:20, 22:45 ч.
Вината в нашите звезди
Мол Варна - 11:45, 14:20 ч.
Краят на омагьосания кръг
ФК - зала 6 - 18:00; 20:00 ч.