Спартак изпадна безславно от Елитната група (СНИМКИ)

"Соколите" претърпяха поредно тежко поражение през сезона

Юношите на Спартак изпаднаха безславно от Елитната група до 19 г. В последния си мач от сезона "соколите" загубиха тежко с 1:6 от гостуващия Оскар Е.Л. (София). Така възпитаниците на Златин Михайлов финишираха на последното 16-то място със скромните 17 т.

Гостите тотално надиграха варненци и заслужено си тръгнаха с трите точки. До 20-ата минута тимът на Оскар водеше с 4:0, а до края на полувремето Синан Мехмед намали на 4:1. Заради слабото начало наставникът на соколите Златин Михайлов направи тройна смяна в 17-ата минута.

След почивката "оскарите" набутаха още две попадения за крайното 1:6. В 80-ата минута двата отбора останаха с човек по-малко. Голмайсторът Мехмед се сдърпа с играч на Оскар, заради което и двамата бяха изгонени с директен червен картон.