03-05-2014, 19:42

varna.utre.bg / АРХИВ

Варна Утре

Соколите завършиха наравно 1:1 с Видима-Раковски

Отборът на Спартак записа първа точка през пролетния полусезон. До този момент соколите имаха само загуби в Елитната група до 19 г. Днес обаче варненци завършиха наравно 1:1 с гостуващия Видима-Раковски в среща от 28-ия кръг.

Двубоят на Спортен комплекс "Локомотив" започна отлично за "соколите", които поведоха в 15-ата минута. Ивайло Русев бе изведен в коридор сам срещу вратаря на гостите и с техничен удар откри резултата. В 40-ата минута севлиевци изравниха след колективна грешка в защитата на Спартак.

След почивката подопечните на Румен Димов и Злати Михайлов упражниха лек натиск и бяха близо до втори гол. С пропуски обаче се отличиха Даниел Димитров и Ивайло Русев, чиито удари бяха отразени от вратаря на Видима.

След равенството спартаклии остават на последното 16-то място с актив от 17 точки. В следващия междинен кръг "соколите" гостуват на Славия в сряда, а в събота приемат Оскар Е.Л (София) в последен мач за сезона.