Черно море удари Чавдар (Етрополе)

19-04-2014, 18:55

Моряците с нова победа в Елитната група до 19 г.

Даниел Димитров и Емил Илиев носят победата на "моряците"

В последен мач от 24-ия кръг на Елитната ни футболна група до 17 г. юношите младша възраст на Черно море очаквано надиграха връстниците си от Чавдар Етрополе с 2:0. Головете за моряците реализираха Даниел Димитров и Емил Илиев.

След постната продукция през първото полувреме, през втората част всичко си дойде на мястото. Още в 42-ата минута Даниел Димитров откри резултата с атрактивен шут след двойно подаване с Емил Илиев. Топката срещна напречната греда и топна на сантиметри зад голлинията за 1:0. В 68-ата минута Илиев узакони превъзходството на варненци с бомбен изстрел от 25 метра. До края домакините пропуснаха още няколко чисти положения, а удар на Димитров бе спасен на самата голлиния от стража на гостите.

Наставникът на моряците Тодор Каменов заяви пред клубния сайт, че е доволен само от показаното след почивката и очаква неговите възпитаници да продължат представянето си по възходяща линия. Следващата събота от 15 ч черноморци които са 5-и в класирането, отново са домакини – този път на Видима Раковски.

СНИМКИ ОТ МАЧА ТУК!

Съставът на Черно море: Валери Вълев, Александър Михайлов,Слави Георгиев,Давид Дараджански,Красимир Крумов/41-Станчо Димитров/,Даниел Димитров/75-Даниел Йорданов/, Тони Атанасов, Милен Николов/41-Николай Минков/,Емил Илиев, Стефан Иванов, Ивайло Петков/41-Костадин Георгиев/.