Черно море удари два пъти Марек на Спортпалас

02-02-2014, 14:38

Зелето стана съдия

Децата на Черно море, родени 2001 г. се наложиха над тима на Марек Дупница с 3:1, в контролна среща играна на НСБ Спортпалас при перфектни условия. Младите таланти, водени от треньорския тандем Страхил Байчев - Мартин Христов не срещнаха трудности над тима от Дупница, въпреки че гостите са с една година по-големи. Два гола за успеха на моряците реализира Мартин Янков Минчев, вторият от дузпа, а един добави Велислав Василев. Двубоят се игра в две полувремена по 35 минути.

Ден по-рано родените през 2000 г. футболисти на Черно море, с треньор Тодор Марев удариха същия съперник с 3:0. Два гола реализира Лъчезар Йорданов, а по един добави Даниел Димов. Любопитното е, че в ролята на съдия в тази среща влезе бившият футболист на Черно море Емил Тодоров - Зелето. Именно в хотела на Зелето са отседнали младите футболисти на Марек.