Стефан Генов: Всеки играеше за себе си, нямаше желание за победа

ВарнаУтре

Черно море с голямо коледно празненство

Гонзо: Ще ставаме още по-силни

Безотговорно отношение и непостоянство в част от футболистите, коментира наставникът на Локо Сф

Треньорът на Локо Сф Стефан Генов бе доста разочарован от загубата на своя тим, но най-вече заради слабата и бездушна игра, която са демонстрирали неговите футболисти.

"Така се получава, когато се играе без душа и воля за победа. Нямаше желание да променим нещата след допуснатите два гола. На почивката говорихме футболистите, че Черно море ще разчита на контра атаки, но това явно остана само в главите им. Не се видя на терена. Всеки играеше за себе си, нямаше желание за победа. Лидерите в отбора ни разочароваха. 4-5 човека трябваше да подкарат влака, както се казва, но това не се случи. Стремяхме се да върнем един гол и да обърнем мача в наша полза. Но безотговорното отношение и непостоянството на играчите ни доведе до загуба. Ще се справим с много работа и селекция. Наясно съм с хората, които ще се разделим. Видяхме днес тези които се сърдят, колко могат, каза Генов.